بازی های آنلاین و آموزش

آموزش آنلاین بازی Kane&Lynch 2:Dog Daysبا عرض سلام خدمت همه کاربران محترم.


امروز برایه علاقه مندان به بازیه Kane Lynch 2:Dog Days آموزش آنلاین بازی کردن این بازی را برایه دوستان قرار داده ام.


برایه انلاین بازی کردن این بازی شما نیاز به برنامه Steam دارید.دوستانی که MW2 انلاین بازی میکنند زیاد با این آموزش مشکلی نخواهند داشت چون کار با این برنامه را به خوبی میدانند اما بهتر است دوستانی که MW2 را به صورت اورجینال دارند برایه انجام این بازی به صورت آنلاین یک اکانت جدید بسازند و من کلی به صورت جامع توضیح میدهم.


برایه دیدن آموزش به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.


در ابتدا از طریق لینک زیر برنامه استیم را دانلود کنید و بر رویه سیستم خودتان نصب کنید.در هنگام نصب دقت کنید در درایوی نصب کنید برنامه Steam را که حداقل 11 گیگ فضایه خالی داشته باشد.


لینک دانلود برنامه استیم : http://en.kioskea.net/download/download-1170-steam


بعد از اینکه برنامه را دانلود کردید و بر رویه سیستم خودتان نصب کردید بگذارید برنامه به صورت کامل آپدیت شود و بعد از آپدیت شدن یک اکانت برایه خود بسازید و بعد از اینکه اکانت را ساختید و وارد برنامه استیم شدید حال برنامه را کامل ببندید.


در اینجا شما ابتدا باید برایه این بازی 2 عدد فایل را دانلود کنید که در زیر لینک دانلود فایل ها را گذاشتم


دانلود فایل K&l2_CooPack :


http://www.4shared.com/file/BP3rt5Kp/Kl2_CooPack.html


دانلود فایل KL2.ncf+update_1.1 :


http://www.mediafire.com/?sf3vka1q6735v18


خوب بعد از دانلود فایل ها حالا باید بازی را نصب کنید.باید بازی را در جایی که استیم را نصب کردید بریزید یعنی به محلی که استیم را نصب کردید بروید و داخل پوشه ایی به اسم steamapps شوید ( اگر چنین پوشه ایی نبود دقیقا به همین اسم steamapps یه پوشه بسازید ) بعد از اینکه وارد پوشه steamapps شدید حال یک پوشه دقیقا به این اسم بسازید ( kane & lynch 2 - dog days ) وقتی پوشه را ساختید حال بازی را در داخل این پوشه نصب کنید.


بعد از اینکه بازی را نصب کردید حالا فایل K&l2_CooPack را که دانلود کرده بودید تمام محتویات آن را داخل محل نصب بازی بریزید.


بعد از اتمام کارهایه بالا حالا فایل ncf.files را که دانلود کرده بودید را به فولدر استیم اضافه کنید.


نکته: اگر هنگامی که فایل ncf.files را دانلود کردید و ویندوز شما آن را نشناخت که با چه نرم افزاری باز میشود کافی است مراحل زیر را انجام بدهید.از MY COMPUTER گزینه TOOLS رو انتخاب کنید و بعد وارد FOLDER OPTION شوید. درقسمت VIEW و در بخش ADVANCED SETTING تیک کنار این عبارت رو بر میداریم: Hide extension for known file types بعد تایید کنید.حالا فرمت تمامی فایل ها در کنار اسم اون ذکر میشود.حالا فایل دانلود شده رو rename کنید و بعد از نقطه . zip بنویسید.حالا این فایل با هر برنامه فشرده سازی قابل اجراست.


خوب حالا بعد از اتمام کارهایه بالا یک SHORTCUT از برنامه kl2.exe که در درایو ویندوز به وجود آمده است را بر روی DESKTOP ایجاد کنید و بعد برنامه استیم را اجرا کنید و با اکانت خودتان وارد آن شوید.


حالا بازی را اجرا کنید به بخش مولتی پلیر بازی بروید و در بخش انلاین نوع بازیه خودتان را انتخواب کنید.


همچنین شما میتوانید با این روش بخش CO-OP بازی را به صورت 2 نفره بازی کنید.


موفق باشید.